Tur, kur ķeizars kājām iet

  • 15000.00
  • Straupes pagasts
  • Līga Kārkliņa

Projekta ideja par vietu, kur “pats ķeizars kājām iet” Straupes ciemā ir būtiski nepieciešama, kas tiek daudzināta, aprunāta un analizēta daudzu gadu garumā. Laika gaitā ir mainījušies dažādi labierīcību lietošanas paradumi un 2014.gadā tika veikti minimāli uzlabojumi esošo labierīcību uzlabošanai. Tika izveidotas norobežotas kabīnes ar sēdvirsmām, tomēr sadzīvē pierādījās, ka uzlabojumi ir gana neveiksmīgi – telpa tumša un sabiedrībai nelietojama.

Projektā plānots izveidot ērtu, mūsdienu prasībām atbilstošu higiēnisku āra sauso BIO tualeti “Biolan Populett 200”, vairāk informācija par tehniskiem parametriem, lietošanas, uzturēšanas instrukcijas skatāmas ŠEIT.

Esošā āra tualete atrodas blakus Straupes estrādei, parkam, pludmales volejbola laukumam un Braslas upei. Estrādes parks ir vietējā kopienā iecienīta atpūtas, pastaigu zona, kuru izmanto iedzīvotāji ikdienas pastaigās gan arī kopā ar viesiem. Vasaras sezonā estrādes parka zonā biežākie apmeklētāji ir pludmales volejbola spēlētāji ar ģimenēm, atpūtnieki iecienījuši blakus esošo pļavu, kā pulcēšanās vietu, kur uzsāk maršrutu pa Braslas upi, gan arī publisko pasākumu apmeklētāji.

Projektā piedāvātais labierīcību modelis ir ērti pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

76 balsis


Balsošana noslēgusies

Pielikumi